קורסים אונליין

המשימה שלי היא לעזור לכם ללמוד את המיומנויות שאתם צריכים על מנת להשיג את מלוא הפוטנציאל שלכם. שיטת הלימודים משלבת הרצאות מקוונות בווידאו בתחומים טכנולוגיה שונים אשר מגיעות מהשטח ומהניסיון רב השנים בתעשייה בארץ ובעולם.

קורס למידה מקוונת ב- Google Classroom

אחת המובילות בתחום של כלים טכנולוגיים היא Google. בקורס זה נלמד על פלטפורמת הלמידה של גוגל הנקראת Google Classroom אשר משלבת כלים של Google Drive ועוד אפשרויות מעניינות רבות אשר עוזרות לנו לבצע תקשורת עם הכיתה והתלמידים שלנו בצורה מקוונת, לשתף משאבים, להעביר משימות וליצר קהילת למידה מבוססת תקשורת בין התלמידים והמורה.

25 שיעורים  |  כניסה לקורס

קורס ניהול תוספים בדפדפן Google Chrome

אחד הדברים החזקים ביותר בדפדפן כרום הוא האפשרות להוסיף תוספים. כיום נראה שקיים תוסף כמעט לכל דבר או פתרון שתרצו. חנות התוספים של גוגל מכילה כמות עצומה של תוספים בתחומים רבים ומגוונים.

7 שיעורים  |  כניסה לקורס  |  חינם

קורס שיווק דיגיטלי: פייסבוק ואינסטגרם

הקורס נבנה במיוחד על מנת להכשיר אתכם ולתת לכם את הכלים לפיתוח הכישורים שלכם להגדלת העסק או הקריירה שלכם לא משנה אם יש לכם עסק קטן מהבית או שאתם אחראים על תחום הדיגיטל במקום העבודה שלכם.

מעל 60 שיעורים  |  כניסה לקורס

קורס טיפים שחייבים לדעת ב- PowerPoint

בקורס זה נראה אוסף של הדרכות שימושיות וטיפים אשר יאפשרו לכם לרכוש כישורים חדשים ויתנו לכם השראה לדרכי עבודה חדשות ב- PowerPoint. תלמדו איך לעבוד עם תכונות שלא ידעתם שקיימות או שכחתם עם הזמן.

7 שיעורים  |  כניסה לקורס

קורס טיפים שחייבים לדעת ב- Word

בקורס זה נראה אוסף של טיפים שימושיים אשר יאפשרו לכם לרכוש כישורים חדשים ויתנו לכם השראה לדרכי עבודה חדשות ב- Word. תלמדו איך לעבוד עם תכונות שלא ידעתם שקיימות או שכחתם עם הזמן.

11 שיעורים  |  כניסה לקורס

מאמרים מהבלוג

שליטה במהירות נגן וידאו בדפדפן

פעמים רבות כאשר אתם צופים בסרטון, בעיקר בסרטון קורס, הדרכה או הרצאה תרצו להגדיל את מהירות הנגינה, דבר שלא יפגע בלימוד הנושא אך יחסוך לכם זמן רב.

תוספים שכל אחד צריך ל- Google Chrome

אספנו עבורכם רשימת תוספים שאי אפשר לחיות בלעדיהם, תוספים שיקלו לכם על החיים ויעזרו לכם לבצע את המשימות במהירות.

עריכה ומיזוג אונליין של אודיו ווידאו בקלות

פתרון אונליין בחינם קל ופשוט לכל הצרכים שלכם לעריכת קבצי שמע ווידאו.

הצטרפו לקהילת הדיגיטל שלנו!

נרשמת בהצלחה :)